Sesterna - aktuality
Sestry na sálSestra sympatie

Předplatné časopisu:

Nelékařský zdravotnický personál: 100 Kč / rok

Ostatní: 360Kč / rok

Předplatné časopisu lze objednat na e-mailu: info@sesterna.cz
nebo na adrese:

We Make Media, s.r.o.
Italská 1583/24
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Tel.: +420 778 476 475

novinky

zajímavé odkazy


novinky

10.05.2017

Body Wraps Slim novinka v hubnutí!Body Wraps Slim je metoda, kde se dá po jedné kúře zhubnout 5-30 cm v celkovém obvodu těla měřeno na 9 místech na těle. Tyto výsledky se měří před wrapem po wrapu a za 4 dny. Úbytky jsou způsobeny odstraněním toxinů a díky rozhýbání lymfatického systému tělo pustí nadbytečnou vodu, které tělo zadržuje a nepotřebuje. Díky dodržení pitného režimu se pak vyplaví škodliviny, tělo se pročistí a klientka celkově zeštíhlí.

Díky této Body Wraps Slim jsme již pomohli tisícům žen a mužů získat lepší postavu, shodit problematická místa, která nevycvičily ani pravidelným cvičením. Tento wrap si velice chválí maminky po porodu, které si neví rady co s nadbytečnými kily. Tento Body Wraps je vhodný i pro muže.

Největší úbytky u žen bývají velmi často v oblastech jako je břicho, pas, hýždě, nohy. Díky speciální metodě Body Wraps Slim jsme získali největší úbytek u jedné paní po porodu a to po 3 kúrách 11 cm jen na břiše.

Pro ty co trpí na zadržování vody v těle, jsou největší úbytky hl. v dolních končetinách. Setkali jsme se s výsledkem 5 cm na stehně po 2 kúrách. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Tato metoda je ze všech Body Wraps nejoblíbenější. V České republice jsme pomohli již stovkám žen a desítkám mužů, kterým i přes každodenní cvičení dělaly starosti problémové partie. Metodou Body Wraps Slim si udržíte tyto tvary 30 dnů a to bez jakékoliv změny ve Vašem životě. Během kúry doporučujeme upravit dle potřeb životní styl, aby byla proměna co nejtrvalejší.

Metodu Body Wraps SLIM si velmi oblíbily i televizní hvězdy jako je Anna Kadeřávková, Vendula Pizingerová, Nikol Švantnerová a mnoho dalších.

Cena 1 kúry je 1490,- Kč - výsledek jde vidět hned po prvním ošetření. Cena je u všech salónů stejná.

Na proceduru si můžete zajít přímo na centrálu Body Wraps - ve fitness Red Fit, Českomoravská 18, Praha 9, +420 724 595 345, info@bodywraps.cz ,  nebo můžete navštívit některý z 54 partnerských salóny po celé České Republice a nově i na Slovensku. Jejich seznam naleznete zde: http://bodywraps.cz/partnerske-salony/