Sesterna - aktuality
Sestry na sálSestra sympatie

Předplatné časopisu:

Nelékařský zdravotnický personál: 100 Kč / rok

Ostatní: 360Kč / rok

Předplatné časopisu lze objednat na e-mailu: info@sesterna.cz
nebo na adrese:

We Make Media, s.r.o.
Italská 1583/24
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Tel.: +420 778 476 475

novinky

zajímavé odkazy


novinky

27.03.2017

Díky sestrám přišli za dětmi klauni


„Dobrá práce!“, mohly si spokojeně říct zdravotní sestry z dětského oddělení Nemocnice Žatec, o.p.s., když viděly nadšení svých malých svěřenců. Poslední březnové pondělí je totiž přišli pobavit a rozveselit zdravotní klauni – a zásluhu si na tom mohly připsat právě zdejší sestřičky.

Sestry z dětského oddělení žatecké Nemocnice se zapojily do soutěže 10 let KabiPac, v níž šlo o vytvoření nejoriginálnější fotografie s lahví KabiPac. Generální partner projektu Fresenius Kabi vylosoval ze všech přihlášených pět oddělení, které odměnil návštěvou zdravotních klaunů. Naposledy klauni zavítali právě do Žatce a děti i celý personál si veselý den na oddělení opravdu užili.

Společnost Fresenius Kabi bude rozdávat dětem radost i nadále. Z každé lahve KabiPac, zakoupené v období od 1. 9. do 31. 12. 2016, věnuje deset haléřů sbírce charitativního projektu Pomozte dětem. Projekt organizují společně Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize. Finální částka sbírky bude formou šeku předána během přímého přenosu slavnostního galavačera, který bude vysílat Česká televize na ČT1 večer dne 15. dubna 2017.