Sesterna - aktuality
Sestry na sálSestra sympatie

Předplatné časopisu:

Nelékařský zdravotnický personál: 100 Kč / rok

Ostatní: 360Kč / rok

Předplatné časopisu lze objednat na e-mailu: info@sesterna.cz
nebo na adrese:

We Make Media, s.r.o.
Italská 1583/24
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Tel.: +420 778 476 475

novinky

zajímavé odkazy


novinky

22.02.2017

Do příbramské LDN zavítali zdravotní klauni. Díky Kabi!


Úsměv rozjasní každý den. Přesvědčili se o tom 22. února i pacienti oddělení LDN příbramské nemocnice, kam je přišli rozveselit zdravotní klauni. Z dobré nálady svých svěřenců se těšily také tamní zdravotní sestřičky, díky nimž se vlastně návštěva mohla uskutečnit.

V období od 1. září do 31. října loňského roku se totiž zúčastnily soutěže 10 let KabiPac o nejoriginálnější fotografie s lahví KabiPac. Úkolem soutěžících bylo vytvořit zábavné a nevšední snímky právě s lahví KabiPac. Registrovat se do soutěže a posílat co nejkreativnější fotografie mohly všechny sesterny v českých nemocnicích. Aby bylo radosti ještě více, milá odměna pak čekala nejen na celkové vítěze, ale i na další fotografy. Z nich bylo vylosováno pět oddělení, která přišli navštívit a potěšit zdravotní klauni.

Smyslem soutěže však nebylo jen pobavit a rozptýlit, ale získat peníze na dobrou věc. Generální partner celého projektu - společnost Fresenius Kabi - se rozhodla věnovat část z hodnoty každé lahve zakoupené v období od 1. září do 31. prosince 2016 charitativnímu projektu Nadace rozvoje občanské společnosti „Pomozte dětemˮ.